Een drukte van jewelste!

Eigenlijk wel de beste omschrijving van de bosrijke omgeving van Lievensberg op 31 oktober rond de klok van 9 uur in de morgen. Was het Halloween? Mensen in groene kleding met helm op en een bijzonder vehikel dat veel weg had van een fiets...Uiteraard geen Halloween, maar met liefst 23 leden van De Pedaleurs.

Klaar voor een sportieve rit met de mountainbike!

 

Zoals gebruikelijke werd de groep opgedeeld in kleinere groepen.

“De snelle boys op zaterdag” vertrokken onder leiding van Kees Sim. als eerste. Alsof er een komeet werd afgeschoten, zo snel vertrok de groep richting de heidetuin om daar de talrijke disciplines te laten passeren. Maar de tweede en derde groep lieten ook snel van zich horen en vertrokken gezamenlijk onder leiding van Dre naar de bossen om daar hun sportieve kunsten te tonen. Als een volleerd biker reed Dre de ploeg langzaam warm en daarna konden ook wij er als een pijl vandoor gaan.

 

Gelukkig had het de laatste tijd weinig geregend dus we konden het tempo vrij hoog houden. Een groot probleem van geen regen maar wel wind, is dat het bos bezaaid ligt met afgewaaide bladeren. En daarmee kunnen we een nieuwe discipline aan onze palmares bijschrijven; je veilig en snel door de zee van bladeren verplaatsen. Een ander bijkomend nadeel van deze bladeren is dat de obstakels zoals gaten en takken niet overal zichtbaar zijn, waardoor er veel valpartijen waren. Gelukkig zonder ernstige gevolgen.

 

Na welgeteld twee uur fietsen en crossen door de bossen kwamen we iets of wat uitgeteld aan bij ons clublokaal ‘t Appeltje waar de koffie zoals altijd opperbest smaakt. En na deze versnapering ging iedereen weer huiswaarts om te genieten van het weekend. Het was weer top!

 

Groeten en tot de volgende trip. Jan

Reactie schrijven

Commentaren: 2
  • #1

    KS (zondag, 01 november 2015 20:31)

    Jammer dat er een misverstand ontstond met Rens, die al voor de start moest afhaken ivm materiaalpech. Ik had hem gezegd dat we zouden wachten bij de voetbalveldjes, de tweede groep heeft dit ook gedaan, maar Rens wilde mij niet voor niets laten staan. Excuses voor de onduidelijkheid.

    Verder werd de "snelle groep" nog aangevuld door een gastrijder, uit Zuid Beijerland en die ons wist te vertellen dat onze site regelmatig wordt bezocht door fietsende vrienden van hem. ;-)

  • #2

    Rens (vrijdag, 06 november 2015 14:21)

    Als ik even logisch had nagedacht had ik achteraf gezien gewoon met de tweede groep mee moeten fietsen. Maar beter 40 km alleen met een gerepareerde ketting dan helemaal niet gefietst.

Contact gegevens

Postadres:

 Zandstraat 95

 4614 CC Bergen op Zoom

 

Mail:

  info@pedaleurs.com

 

Voor clinics en

mountainbike-begeleiding:

  clinics@pedaleurs.com

 

Webmaster:

  webmaster@pedaleurs.com

Onze sponsors

Laatste nieuws

ma

13

jan

2025

Samen in de regio

Bij ’t Rijks bestaat de mogelijkheid voor leerlingen om te mountainbiken onder begeleiding van leden van fietsclub de Pedaleurs. Het onderhoud aan de fietsen wordt tevens door leden van de Pedaleurs verzorgd.

 

De samenwerking tussen de Pedaleurs en ’t Rijks bestaat reeds langer. Vanuit deze samenwerking waren er eind vorig jaar een tiental mountainbikes die niet langer ingezet konden worden voor de fietslessen, maar die met wat liefde en een stevige onderhoudsbeurt prima nog een ronde mee zouden kunnen.

meer lezen 0 Berichten

za

11

jan

2025

MTB rit, impressie

Goedemiddag, het was een mooie ochtend ❄️☀️🚴🏻‍♀️. 

Even een impressie van wat wij allemaal doen (een koekje 🥧op de hei) en lekker mountainbiken door de Zurenhoek🍋‍🟩🍋‍🟩. 

 

Bedankt Kees voor de rondleiding! Van genoten. 

Gr Peter

meer lezen 0 Berichten

zo

02

jun

2024

Audax jubileumtocht

Zondag 2 juni gingen 8 pedaleurs van start voor de jubileumrit ter ere van het 50 jarig bestaan van onze Roosendaalse collega’s, de Audax Klub Nederland.

meer lezen 0 Berichten